Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест “Навколо світу за 80 днів”

Квест для тих, хто мріє стати мандрівником.

Квест

Мета квесту: обігнути земну кулю за 80 днів

Вік: 6+

Час проходження квесту: Лайт – 30 хвилин, Мега – 60 хвилин.

Колись давно, за часів розвитку парових машин й створення перших літальних апаратів, один британський вчений уклав парі з науковою радою, що зможе обігнути земну кулю за 80 днів. Здавалося, зараз, коли літак може доставити людину у будь-яку точку світу за кілька годин, але тоді це завдання здавалося майже неможливим.

Головні герої відправляться у подорож країнами, виконуючи завдання різного рівня складності, познайомляться з історією, а також зіткнуться з низкою перешкод, на шляху до перемоги. Якщо команда встигне до призначеного терміну – то її чекає тріумф та нагорода, яка допоможе у розвитку технологій.

 • "Навколо світу за 80 днів" квест світового рівня
  Унікальний квест, що швидко набув популярності у сфері активних ігор та квестів. Якісні матеріали, сучасна електроніка та популярний сюжет - роблять квест одним з кращих для відпочинку.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Інтерактивний квест в уособленні Кота - Капелюшника. Ігровий помічник підкаже шлях, а також направить на вирішення складних завдань, таких як: розмінування залізниці, проходження лабіринту стародавнього Китаю та вирішення плазла з ланцюгами.
 • Ведучий - Кіт
  Ведучий - Кіт
  Так-так, саме кіт. Його вміння заговорити кожного - є самим неймовірним на світі явищем. Кот володіє вишуканими манерами та зможе підтримати будь-яку розмову, особливо на тему подорожей.
 • Підходить для невеликих компаній
  Підходить для невеликих компаній
  Квест є самостійною програмою в якій можуть взяти участь до 10 мандрівників. Збирайте свою команду мрії та вирушайте у подорож!
 • Квест "Навколо світу за 80 днів"
 • Квест "Навколо світу за 80 днів"
 • Квест "Навколо світу за 80 днів"

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Квест розвиває логіку й мислення. Кожен гравець зможе розвинути навички спілкування та роботі у команді. Уміння домовитися – буде найбільшою нагородою, адже на рахунку кожна хвилина. Для великих компаній розроблений пакет Мега, що дозволяє долати більш важкі перешкоди у вигляді «Розмінування залізниці», проходження «Лабіринту стародавнього Китаю» та вирішування «пазлу з ланцюгами».

 • Пакет "Лайт"
  30 хвилин
  до 10 гравців
  700 грн.

  додатковий мандрівник + 10% до вартості.

 • Пакет "Мега"
  60 хвилин
  до 10 гравців
  1500 грн.

  додатковий мандрівник + 10% до вартості.

Вперед на пошуки пригод разом з Factoria!