Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Навколо світу за 80 днів

Гра для тих, хто мріє стати мандрівником.

Вокруг света за 80 дней квест Харьков

Мета гри: обігнути земну кулю за 80 днів

Вік: 6+

Час проходження гри: 60 хвилин.

Колись давно, за часів розвитку парових машин й створення перших літальних апаратів, один британський вчений уклав парі з науковою радою, що зможе обігнути земну кулю за 80 днів. Здавалося, зараз, коли літак може доставити людину у будь-яку точку світу за кілька годин, але тоді це завдання здавалося майже неможливим.

Головні герої відправляться у подорож країнами, виконуючи завдання різного рівня складності, познайомляться з історією, а також зіткнуться з низкою перешкод, на шляху до перемоги. Якщо команда встигне до призначеного терміну – то її чекає тріумф та нагорода, яка допоможе у розвитку технологій.

 • "Навколо світу за 80 днів" гра світового рівня
  Унікальна розвиваюча гра, яка швидко стала популярною в сфері активного відпочинку. Якісні матеріали, сучасна електроніка та популярний сюжет - роблять гру однією з кращих для розваги.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Інтерактивна гра в уособленні Кота - Капелюшника. Ігровий помічник підкаже шлях, а також направить на вирішення складних завдань.
 • Ведучий - Кіт
  Ведучий - Кіт
  Так-так, саме кіт. Його вміння заговорити кожного - є самим неймовірним на світі явищем. Кот володіє вишуканими манерами та зможе підтримати будь-яку розмову, особливо на тему подорожей.
 • Підходить для невеликих компаній
  Підходить для невеликих компаній
  Розвиваюча гра є самостійною програмою в якій можуть взяти участь до 10 мандрівників. Збирайте свою команду мрії та вирушайте у подорож!

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Гра розвиває логіку й мислення. Кожен учасник зможе розвинути навички спілкування та роботі у команді. Уміння домовитися – буде найбільшою нагородою, адже на рахунку кожна хвилина. Команда має змогу долати різноманітні важкі перешкоди у вигляді «Розмінування залізниці», проходження «Лабіринту стародавнього Китаю» та вирішування «пазлу з ланцюгами».

Вокруг света за 80 дней квест Харьков

 • Розвиваюча гра
  30 хвилин
  до 10 гравців
  700 грн.

  додатковий мандрівник + 10% до вартості.

Вперед на пошуки пригод разом з Factoria!