Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест “Антивірус”

Антивірус у Факторії

Квест «Антивірус», для тих, хто в дитинстві не злякався зробити реакцію Манту.

Кажуть, вони заразилися страшною хворобою і допомогти у цьому може лише антивірус, але знають про нього лише обрані.

Мета квесту: зібрати всі пігулки для антидоту та врятувати команду від вірусу.

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Нещодавно, вчені знайшли новий тип вірусу, який вражає нервову і кровоносну системи. Ніхто так і не зрозумів, як передається вірус, однак усі, хто коли-небудь робили реакцію Манту вже автоматично заражені. Особливість вірусу в тому, що носії не знають про цю хворобу, проте, наш професор створив спеціальний пристрій, який дозволяє бачити рівень кисню у крові та час, який їм залишився .

Довгі суперечки тривали між Доктором Сахаровим та начальником лабораторії про те, чи потрібно відкрити таємницю про вірус. Сахаров викрав прототип приладу під кодовою назвою “Антидот” і впевнений, що тільки сміливі зможуть піти за ним до кінця у знаходженні правильного розв`язування формул антидоту.

 • Антивірус - квест світового рівня
  Антивірус - квест світового рівня
  Ми не експериментуємо з Вашим святом, а використовуємо перевірений формат гри, який вже обрали розважальні центри з 55 міст у 8 країнах світу на 2х континентах і отримали сотні подяк і приємних відгуків.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Сучасні пристрої для генерації складних хімічних формул. Електронні прилади, які дозволяють бачити неможливе та унікальні завдання на тематику антиутопії.
 • З ведучим веселіше
  З ведучим веселіше
  Квест "Місія нездійсненна" проходить з ведучим, який перед початком зустріне гравців, розповість легенду квесту та буде постійно перебувати поряд. При необхідності супроводжуючий буде допомагати гравцям виконувати завдання квесту, а також буде виступати в ролі актора, що створить відчуття повного занурення в атмосферу гри.
 • Підходить для великих компаній
  Підходить для великих компаній
  На відміну від квест-кімнат, у пригоді "Місія нездійсненна" задіяно 5 великих тематичних локацій загальною площею понад 110 квадратних метрів, де в одній команді може брати участь одночасно до 12 чоловік. Імениннику не потрібно обирати кого взяти у свою команду, а кого відправити в іншу.

Хто знає, може Ви вже заражені. Настав час дізнатися правду!

 • Квест антивирус в Харькове
 • Квест антивирус в Харькове
 • Квест антивирус в Харькове

Обирайте пакет що Вам підходить!

 • Квест "Антивірус"
  до 10 заражених
  2500 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

 • Квест "Антивірус"
  до 8 заражених
  2000 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

 • Квест "Антивірус"
  до 6 заражених
  1500 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

SMART-ЗАМІТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Квест “Антивірус” розвиває творче мислення, формує стійкі математичні зв’язки та логіку. Пригода вчить знаходити вихід навіть із самої складної ситуації. Чудово підійде для тих, хто любить експериментувати та захоплюється тематикой антиутопії.

Також квест з легкістю може стати частиною дня народження, корпоративу або свята. Яскраві емоції та прекрасний настрій забезпечено!