Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест “Антивірус”

Антивірус у Факторії

Квест «Антивірус», для тих, хто в дитинстві не злякався зробити реакцію Манту.

Кажуть, вони заразилися страшною хворобою і допомогти у цьому може лише антивірус, але знають про нього лише обрані.

Мета квесту: зібрати все пігулки для антидоту та врятувати команду від вірусу

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Нещодавно, вчені знайшли новий тип вірусу, який вражає нервову і кровоносну системи. Ніхто так і не зрозумів, як передається вірус, однак усі, хто коли-небудь робив реакцію Манту вже заражені. Особливість вірусу в тому, що носії не знають про цю хворобу, проте наш професор створив спеціальний пристрій, який дозволяє бачити рівень кисню у крові та час, який залишився у заражених.

Довгі суперечки тривали між Доктором Сахаровим та начальником лабораторії про те, чи потрібно відкрити таємницю про вірус. Сахаров вкрав прототип приладу під кодовою назвою “Антидот” і впевнений, що тільки сміливі підуть за ним до кінця у розшифровці формул антидоту.

 • Антивірус - квест світового рівня
  Антивірус - квест світового рівня
  Ми не експериментуємо з вашим святом, а використовуємо перевірений формат гри, який вже вибрали розважальні центри з 55 міст у 8 країнах світу на 2х континентах і отримали сотні подяк і відгуків.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Сучасні пристрої для генерації складних хімічних формул. Електронні прилади, що дозволяють бачити неможливе та унікальні завдання на тематику антиутопії.
 • З ведучим веселіше
  З ведучим веселіше
  Квест Антивірус проходить з ведучим, який перед стартом зустріне гравців, розповість легенду квесту та буде постійно перебувати разом із гравцями. При необхідності ведучий буде допомагати гравцям виконувати завдання квесту, а також буде виступати в ролі актора та створить атмосферу повного занурення в ігрову атмосферу.
 • Підходить для великих компаній
  Підходить для великих компаній
  На відміну від квест кімнат, у квесті "Антивірус" задіяно 5 великих тематичних локацій загальною площею понад 110 квадратних метрів де в одній команді може брати участь одночасно до 12 чоловік. Імениннику не потрібно вибирати кого взяти у свою команду, а кого відправити в іншу.

Хто знає, може Ви вже заражені. Час дізнатися правду.

Обирайте пакет який Вам підходить!

 • Квест "Антивірус"
  до 10 заражених
  2500 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

 • Квест "Антивірус"
  до 8 заражених
  2000 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

 • Квест "Антивірус"
  до 6 заражених
  1500 грн.

  додатковий заражений +250 грн.

SMART-ЗАМІТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Квест “Антивірус” розвиває творче мислення, формує стійкі математичні зв’язки та розвиває логіку. Квест вчить знаходити вихід навіть із самої складної ситуації. Відмінно підійде для тих, хто любить експериментувати та захоплюється тематикой антиутопії.

Квест з легкістю може стати частиною дня народження, корпоративу або свята. Яскраві емоції та чудовий настрій забезпечено!