Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест Гаррі Поттер у Харкові!

Як квест кімната, тільки набагато цікавіше!

квест кімната гаррі поттер для дітей харків

Квест «Гаррі Поттер» – магічний квест для справжніх чарівників у Харкові

Вік: 5 +

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Міністерство магії забороняє використання магії за межами Хогвартса, але як бути, якщо світу чарівників загрожує небезпека?

Мета квесту: знищити портал часу та не дати Темному лорду потрапити у наші дні.
В наш час, життя йде звичайним ходом, і магли навіть не підозрюють про існування магії та чарівників. Навіть багато чарівники не знають про свої сили. Ти обраний і Хогвартс потребує твоєї допомоги.

Справа у тому, що смертежери хочуть воскресити Того-кого-не можна-називати і зробити вони можуть це, тільки за допомогою “порталу часу”.
Кожен учень повинен пройти навчання, розгадати таємниці школи та знищити портал.
Кожен чарівник має значення й без вашої команди – неможливо впоратися!

Квести по Гаррі Поттеру наповнені магією та чудесами і захоплять навіть тих хто не читав жодної книги й не дивився жодного фільму “Про хлопчика, що вижив”.

квест гаррі потер для дітей в харкові факторія

 • Гаррі Поттер - квест світового рівня
  Гаррі Поттер - квест світового рівня
  Ми не експериментуємо з вашим святом, а використовуємо перевірений формат гри, що вже вибрали розважальні центри з 15 міст у 4х країнах світу та отримали сотні подяк і відгуків.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Справжній капелюх, що говорить Електронні свічки, які потрібно задувати Яйце дракона - щоб розгадати загадку, потрібно плескати у ритм Скриня у скрині та інші магічні предмети створять неповторну атмосферу.
 • З ведучим веселіше
  З ведучим веселіше
  Квест Гаррі Поттер проходить з ведучим, який перед стартом зустріне гравців, розповість легенду квесту та буде постійно перебувати разом із гравцями. При необхідності ведучий буде допомагати гравцям виконувати завдання квесту, а також буде виступати в ролі актора та створить атмосферу повного занурення в ігрову атмосферу.
 • Підходить для великих компаній
  Підходить для великих компаній
  На відміну від квест кімнат, у квесті Гаррі Поттер задіяно 5 великих тематичних локацій загальною площею понад 110 квадратних метрів, де в одній команді може брати участь одночасно до 12 чоловік. Імениннику не потрібно вибирати кого взяти у свою команду, а кого відправити в іншу. Максимальна кількість гравців у квесті - 30 осіб (3 команди), для проведення такого квесту, локацією стає вся територія розважального центру.

Вперед на пошуки пригод!

SMART-ЗАМІТКА для батьків

Квест кімната Гаррі Поттер позитивно впливає на розвиток дитини, сприяє розвитку креативного мислення, виробляє навички спілкування в колективі та дарує незабутні емоції.

Багато батьків шукають квест Гаррі Поттер сценарій, щоб провести квест для дітей. У нас вВи знайдете не тільки захоплюючий сценарій, але дивовижну локацію та антуражний реквізит здатний створити магію.

Обирайте пакет, що Вам підходить!

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 10 чарівників
  2500 грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 8 чарівників
  2000 Грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 6 чарівників
  1500 грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

Гаррі Поттер квест – це гарний вибір для свята!

квест із загадками факторія харків