Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест Гаррі Поттер у Харкові!

Як квест кімната, тільки набагато цікавіше!

квест кімната гаррі поттер для дітей харків

КВЕСТ «ГАРРІ ПОТТЕР» – МАГІЧНА ПОДОРОЖ ДЛЯ СПРАВЖНІХ ЧАРІВНИКІВ У ХАРКОВІ

Вік: 5 +

Час проходження квесту: 60 хвилин.

 Міністерство чарів забороняє використання магії за межами Хогвартса, але як бути, якщо світу чародіїв загрожує небезпека?

Мета квесту: знищити портал часу та не дати Темному лорду потрапити у наші дні. У наш час, життя йде звичним ходом, і магли навіть не підозрюють про існування магії та чарівників. Навіть, більшість з них не знають про свої сили. Ти обраний і Хогвартс потребує твоєї допомоги.

Справа у тому, що смертежери хочуть воскресити Того-кого-не можна-називати і зробити це вони зможуть, але тільки за допомогою “порталу часу”. Кожен з учнів повинен пройти навчання, розгадати таємниці школи та знищити портал. Будь-хто з чарівників має значення й без вашої команди – неможливо впоратися!

Квести по Гаррі Поттеру наповнені магією та чудесами і підкорять навіть тих, хто не читав жодної книги й не дивився фільму “Про хлопчика, що вижив”.

 • Гаррі Поттер - квест світового рівня
  Гаррі Поттер - квест світового рівня
  Ми не пропонуємо експериментувати з вашим святом, а використовуємо перевірений формат гри, який вже обрали розважальні центри з 15 міст у 4х країнах світу та отримали сотні подяк і приємних відгуків
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Справжній капелюх, який говорить і розподіляє гравців по факультетам Електронні свічки, які потрібно по-справжньому задувати Яйце дракона - щоб розгадати загадку, потрібно повторювати за ним та стукати у ритм Скриня у скрині та інші магічні предмети, створять неповторну атмосферу та перенесуть героїв зовсім в інший фантастичний світ!
 • З ведучим веселіше
  З ведучим веселіше
  Квест "Гаррі Поттер" проходить з ведучим, який перед початком зустріне гравців, розповість легенду квесту та буде постійно перебувати поряд. При необхідності супроводжуючий буде допомагати гравцям виконувати завдання квесту, а також буде виступати в ролі актора, що створить відчуття повного занурення в атмосферу гри.
 • Підходить для великих компаній
  Підходить для великих компаній
  На відміну від квест-кімнат, у пригоді "Гаррі Поттер" задіяно 5 великих тематичних локацій загальною площею понад 110 квадратних метрів, де в одній команді може брати участь одночасно до 12 чоловік. Імениннику не потрібно обирати кого взяти у свою команду, а кого відправити в іншу. Максимальна кількість гравців у квесті - 30 осіб (3 команди), для проведення такого квесту, локацією стає вся територія розважального центру.

Вперед на пошуки пригод!

 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове
 • Квест Гарри Поттер в Харькове

SMART-ЗАМІТКА для батьків

Квест кімната Гаррі Поттер гарно впливае на розвиток дитини, навіть якщо вони у формі гри, то  сприяють розвитку креативного мислення, формують логіку та інтелект. Активні командні ігри на базі квестів зміцнюють навички спілкування в колективі і дарують незабутні емоції.

Більшість батьків шукають квест Гаррі Поттер сценарій, щоб провести його для дітей. У нас Ви знайдете не тільки захоплюючий сюжет, але дивовижну локацію та антуражний реквізит, котрий здатен створити магію.

Обирайте пакет, який Вам підходить!

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 10 чарівників
  2500 грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 8 чарівників
  2000 Грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

 • Квест "Гаррі Поттер"
  для 6 чарівників
  1500 грн.

  +1 чарівник – додатково 250 грн.

КВЕСТ ГАРРІ ПОТТЕР  – ЦЕ ГАРНИЙ ВИБІР ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СВЯТА!