Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Новий квест – пригода від Factoria

Класичний квест з ультрасучасними технологіями

Квест "Навколо світу за 80 днів"

Багато з Вас чекали на квест, який буде уособлювати тематику РЦ «Факторія»: парові двигуни, дирижаблі, поїзди. Поява квесту «Навколо світу за 80 днів» – це не тільки про подорож, а й про дружбу, про вміння боротися з труднощами та вирішувати складні завдання, про вибір.

Пару століть назад, коли у світі тільки зароджувалися мережі залізниць, а по вулицях Британії їздили кінноти – Філеас Фогг вирішується на парі, яке ставить на кін усю його кар’єру винахідника. Наукове співтовариство висунуло умови, в якіх є лише одне правило – проїхати навколо світу за 80 днів. Здавалося б, що такий шлях не складе труднощів на сьогоднішній день, однак, у той час ні літаків, ні дельтапланів не було й шлях обіцяє бути тернистим. Такому героєві потрібні помічники та вірні друзі, які допоможуть подолати шлях разом!

Квест представлений у 2-х варіантах:

  • Пакет «Лайт» – програма на 30 хвилин, в якій гравці познайомляться з ведучим – Котом, дізнаються мету пригоди й відправляться у подорож по світу.
  • Пакет «Мега» – програма на 60 хвилин, в якій гравці крім вирішення головоломок від Кота, долатимуть перешкоди від недоброзичливців.

Квест чудово підійде для сімейного відпочинку або, як частина програми для святкування дня народження.

Квест вокруг света за 80 дней

Якщо Ви полюбляєте подорожувати або закохані в епоху стимпанка, любите бути у центрі подій або знаєте хитрості будови парових двигунів – тоді цей квест для Вашої компанії.

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі