Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Shuttle – Among us у Харкові

БУДЬ У ЦЕНТРІ ТРЕНДОВИХ РОЗВАГ

Shuttle – Among us – це новинка у світі активних ігор. Безконтактна гра, заснована на однойменній мобільного грі, в яку вже закохалися мільйони.

У грі використовуються спеціальні браслети Timetag, які додають футуристичності до ігрового процесу. Ігровий браслет надійно закріплюється у гравців на зап’ясті, завдяки якому учасники мають змогу контактувати між собою та ігровими точками, розташованих на полі. На екран подається вся ігрова інформація, а взаємодіяти з іншими учасниками можна за допомогою 4 сенсорних кнопок, розташованих на корпусі.

Популярний мобільний додаток та унікальна авторська розробка, у комплекті з інтерактивною консоллю, робить гру по-справжньому захоплюючою для дорослих та дітей.

Вік: 8+

 • Справжнє ігрове місто
  Справжнє ігрове місто
  На ігровій арені безліч лабіринтів та ходів. Всі деталі інтер'єру опрацьовані до дрібниць, для полного занурення у новий ігровий світ.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Старовинні мерехтливі лампи, динамічне освітлення, особливі звукові треки та багато інших ефектів відправляють до епохи величезних космічних кораблів.
 • Захоплюючі завдання і місії
  Захоплюючі завдання і місії
  Кожен гравець має змогу вибрати для себе ряд завдань, що буде цікаво виконувати під час гри.
 • Онлайн статистика у грі
  Онлайн статистика у грі
  Кожен гравець набирає очки, виконуючи завдання. Також, переможний результат мирних жителів або зрадників буде відображатися на консолі.

Мета гри: гравці повинні відшукати у рядах команди космічного корабля зрадника, чия мета – організувати саботаж й знищити екіпаж корабля.

Ігровий процес: кожен з учасників отримує ігрову консоль, на якій, у рандомном порядку, буде відображатися роль гравця. Це можуть бути мирні жителі або зрадники. Протягом гри, кожен гравець повинен шукати ігрові точки та виконувати завданняза допомогою консолі. Всього таких точок на поле 6 та деякі відшукати буде досить просто, а деякі – будуть заховані більш надійно. Паралельно з цим, кожен гравець може скликати термінове зібрання, на якому кожен учасник повинен проголосувати за того, хто на їхню думку зрадник. Коли гравець покидає гру – його роль стає всім відома.

Для мирного екіпажу корабля – завдання виявити всіх зрадників та викинути їх за борт, а для зрадника – завоювати корабель, не залишивши офіційний екіпаж у живих.

ФОТО НАШОГО ИГРОВОГО МАЙДАНЧИКА

 • амонг ас в реальности Харьков Фактория
 • лазертаг арена факторія в екваторі
 • лазерні бої екватор харків
 • лазертаг в харкові екватор
 • лазертаг арена в факторії

ЦІНИ НА ГРУ «SHUTTLE – AMONG US» ДЛЯ 1 ЛЮДИНИ

 • Shuttle - Among us
  Вихідні дні - 80 грн.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • Shuttle - Among us
  Вихідні дні - 160 грн.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • Shuttle - Among us
  Вихідні дні - 320 грн.
  Будние дни - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Гра «Shuttle» – приносить неймовірні емоції як дітям, так й дорослим. Це унікальна можливість пограти в улюблену груAmong us у реальності. Дана гра вчить швидко приймати рішення та знаходити правильні відповіді у складних завданнях. Під час гри працюють усі групи м’язів, а також поліпшується робота мозку. Активна гра підійде для святкування дня народження або сімейного свята. Якщо шукайте розвага для сім’ї Харків, «Shuttle – Among us» – це те що потрібно!

 • Among us в Харькове Фактория Караван
 • ч
 • Among us в Харькове Фактория Караван
 • Among us в Харькове Фактория Караван

ВИ ШУКАЛИ ЩОСЬ НОВЕ ТА УНІКАЛЬНЕ ДЛЯ КОРПОРАТИВІВ?

Ця новинка вже завоювала серця гостей Факторії. Shuttle відмінно підійде для корпоративних ігор, адже легкість у керуванні, цікавий сюжет та різного рівня складності завдання – роблять гру універсальною для будь-якого віку. Нова гра зможе швидко стати улюбленою грою для Вашої компанії.

Шукаєте Among us для дітей Харків? Де активно відпочити в Харкові, кращий клуб Харкова? Розвага Харків?

Вибирайте розважальний центр Факторія, наша адреса вулиця Героїв праці,7. У нас найбільший і унікальний розважальний парк в Харкові!

Замовити гру Among us ви зможете по телефону у нашого менеджера, або оформивши заявку через сайт.