Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Виїзні ігри

Організація заходу – це складний та відповідальний процес. У великих компаніях, підготовкою до корпоративів та свят, займається спеціальна людина – HR. Однак, організувати розважальну програму на день народження дитини або на корпоратив можна з легкістю – потрібно лише звернутися до команди Факторії.

Крім проведення активних ігор та квестів у ТРЦ Караван, Факторія проводить виїзні гри на Вашій території.

Виїзні ігри

Якщо Ви давно хотіли відпочити за містом або у парку, а може і в улюбленому ресторані або на сімейній базі відпочинку – то популярні активні ігри завжди будуть з Вами.

Проведення виїзних Квестів на такі тематики як: «Скарби нації», «Сталкер», «Місія нездійсненна», «Супергерої» та «Гаррі Поттер». Повне занурення в атмосферу гри, тематичні костюми та об’ємний реквізит здивують учасників. Квест на природі – це прекрасна розвага для дітей та дорослих.

Квестидо 10 чоловікдо 20 чоловікдо 30 чоловік
Ціна
до 10 чоловік
від 4000 грн.
до 20 чоловік
від 5000 грн.
до 30 чоловік
від 6000 грн.

 


Активна гра «Лазертаг» – це поєднання безпеки з азартом та драйвом. Для всіх, хто любить змагання та боротися за першість, можна влаштувати турнір. Така гра чудово підійде як на дитячій день нарождення, так і на корпоратив чи тімбілдинг. Щоб додати грі азарту, можна встановити надувне ігрове поле для гри у лазертаг. За високими яскравими фігурами можна легко сховатися та атакувати безпосередньо позаду них.

ЛазертагБудні дніВихідні дні
Ціна на 1 людину
Будні дні
280 грн./годину
Вихідні дні
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.

 


Позмагатися у тактиці та стратегії можна в іграх «Мисливці за часом» та «Фріз». Турнір проходить з використанням ігрової консолі Timetag – браслет легко кріпиться на руку, а його інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть найменшим гравцям. Мета – вибити супротивника з поля, забравши у нього весь час. Таку активність чудово проводити у парках або на базі відпочинку, адже чим більше простору для того, щоб сховатися – тим цікавіше весь процес гри.

Для того,щоб отримати позитивні емоції необхідно завчасно узгодити час, кількість людей та місце проведення заходу. Адміністратор зможе проконсультувати Вас та дати відповідь на всі запитання, щодо виїзних заходів.

Мисливці за часом/ФрізБудні дніВихідні дні
Ціна на 1 людину
Будні дні
280 грн./годину
Вихідні дні
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.

 

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ

Виїзні ігри-це можливість не тільки відпочити в улюбленому місці або на свіжому повітрі, а й отримати незабутні емоції,а ще й зробити Ваше свято неординарним та незабутнім.

Активні ігри сприяють фізичному розвитку, а квестові програми формують мислення.

Комплексні заходи – поєднання квестів та активних ігор. Повноцінна 3-х годинна програма стане фантастичною родзинкою Вашого свята.

Корпоратив – свято для всіх!

Щоб організувати корпоратив у Харкові, потрібно лише зателефонувати до нашого адміністратора.

Детальна консультація щодо організації та проведення заходу на Вашій території. Не хвилюйтесь про турботи, залиште це професіоналам .

Ціни на виїзні заходи можуть відрізнятися від тих,які є у розважальному центрі.

ЗАМОВИТИ ВИЇЗНІ ІГРИ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ В НАШОГО МЕНЕДЖЕРА  АБО ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ САЙТ.