Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Виїзні ігри

Організація заходу, це складний та відповідальний процес. У великих компаніях, підготовкою до корпоративів та свят, займається спеціальна людина – HR. Однак організувати розважальну програму на день народження дитини або на корпоратив великої компанії можна з легкістю – потрібно лише звернутися до команди Факторії.

Крім проведення активних ігор та квестів на території ТЦ Екватор, Факторія проводить виїзні гри до Вашої території.

Виїзні ігри

Якщо Ви давно мали бажання відпочити за містом або у парку, може в улюбленому ресторані або на сімейній базі відпочинку – то популярні активні ігри завжди будуть з Вами.

Проведення виїзних Квестів таких тематик як: «Скарби нації», «Сталкер», «Місія нездійсненна», «Супергерої» та «Гаррі Поттер». Повне занурення, тематичні костюми та об’ємний реквізит здивує кожного учасника. Квест на природі – це відмінна розвага для дітей та дорослих.


Активная гра Лазертаг – це поєднання безпеки з азартом та драйвом. Для всіх хто полюбляє змагатися у своїх силах, можна влаштувати турнір або змагання. Така грі відмінно підійде як на дитячій день нарождення, так і на корпоратив чи тімбілдинг. Щоб додати грі азарту, можна встановити надувне ігрове поле для гри у лазертаг. За високими яскравими фігурами можна легко сховатися та атакувати безпосередньо поза них.


Позмагатися у тактиці та стратегії можна в іграх «мисливці за часом» та «Фріз». Нові ігри з використанням ігрової консолі Timetag – браслет легко кріпиться на руку, а його інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть самим маленьким гравцям. Мета ігор – вибити супротивника з поля, забравши у нього весь ігровий час. Ігри відмінно проводити у парках або на базі відпочинку, адже чим більше простору для того, щоб сховатися – тим цікавіше ігровий процес.

Для повного занурення та отримання позитивних емоцій необхідно заздалегідь узгодити час, кількість людей та місце проведення заходу. Адміністратор зможе проконсультувати та дати відповідь на всі запитання, щодо виїзних заходів.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ

Виїзні ігри це можливість не тільки відпочити в улюбленому місці або на свіжому повітрі, а й отримати незабутні емоції та зробити свято неординарним.

Активні ігри сприяють фізичному розвитку, а квестові програми розвивають мислення.

Комплексні заходи – поєднання квестів та активних ігор. Повноцінна 3-х годинна програма стане родзинкою Вашого свята.

Корпоратив – свято для всіх!

Щоб організувати корпоратив у Харкові, потрібно всього лише зателефонувати до нашого адміністратора. Детальна консультація з приводу організації та проведення заходу на Вашій території.

Забудьте про турботи, довіртеся професіоналам.

Ціни на виїзні заходи можуть відрізнятися від цін у розважальному центрі.

ЗАМОВИТИ ВИЇЗНІ ІГРИ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ В НАШОГО МЕНЕДЖЕРА, АБО оформити заявку через САЙТ.