Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест у Харкові

Квест – це як квест кімната, тільки цікавіше!

Квести – це різновид активної командної гри, із зануренням у іншу реальність.

Основна мета: дати учасникам квесту можливість відчути себе героями фантастичних пригод.

Квест – можливість перевірити себе і своїх друзів на кмітливість, витривалість і спритність. Адже, тільки справжні герої проявлять себе, а командний дух допоможе перемогти.

Квести в Factoria– це перевірений формат ігор зі світовим ім’ям, який вже отримав популярність в 80 містах світу!

Різні тематики і завдання наповнені: електронними і механічними елементами, безпечна хімія, спеціальна квестовая зона з декількома локаціями і таємними кімнатами.

Учасників будуть супроводжувати живі актори, завдяки яким, проходження завдань набуде нових фарб.

На відміну від квест-кімнат, тут можуть брати участь команди з великою кількістю людей, на просторій локації разом із ведучим.

ОБИРАЙТЕ СВІЙ КВЕСТ ТА ВИРУШАЙТЕ У ФАНТАСТИЧНУ ІСТОРІЮ!

Квест-локація у розважальному центрі «Факторія» відчинила свої двері для усіх, хто обожнює квести різних жанрів: для мрійників і любителів яскравих пригод. Ви хотіли б стати головним героєм у фільмі? Тоді вперед, назустріч яскравим емоціям!

Квест-кімната «Факторія» – це велика локація, як величезний атракціон, який відправить Вас до центра неймовірних подій та розваг. Ви опинитеся замкнутими в одній з наших кімнат та почнете проходити квест разом з ведучим, який створить ігрову атмосферу. Переміщаючись по кімнатах – локаціях потрібно буде знайти вихід з останньої кімнати.

Реаліті-квест, доповнений ведучими та аніматорами – це унікальний формат розваг у місті Харків. Учасники гри після короткого занурення в історію, опиняються у приміщенні, за 60 хвилин потрібно буде знайти вихід.

Кожен квест – це особлива історія, яку треба буде відновити, за короткий проміжок часу зібравши воєдино весь логічний ланцюжок. Необхідно знайти вусі тайники і розгадати усі загадки. В міру проходження квесту Вам на кожному етапі будуть доступні нові підказки. Ви зустрінетесь із незвичайними предметами, реквізитом і пазлами. Наша порада: грайте з сім’єю або друзями, а для компаній – ми зробимо корпоративний квест.

Фото нашої квест зони

У чому сенс гри у кімнаті (квест комнате)?

Команда від 2-х до 12-х осіб вирушає в величезну локацію-кімнату. За бажанням гравців, їх добровільно зачиняють у кімнаті, та для того щоб їм вийти з кімнати, потрібно зібрати й знайти підказки. Після того, як підказки знайдені, належить розібратися із різними головоломками, пазлами, ігровими елементами, з електронікою, знайти ключі та відкрити сейфи, а також багато іншого. Протягом усього квесту, гравців чекає багато несподіванок та сюрпризів. Також варто пам’ятати, що запасний ключ від дверей, завжди знаходиться у гравців і ведучого – це зроблено для того, щоб при бажанні в будь-який момент можна було зупинити гру.

Квест, як і квест-кімната – це гра для компанії друзів та близьких. Кожен як дитина, так і дорослий по-своєму унікальний, та частина завдань буде складно вирішити одному. Тому, квест – це також і командний мозковий штурм. Але, навіть якщо вся команда зайшла в глухий кут, на допомогу завжди прийде ведучий.

Якщо у Вас велика компанія то грати буде навіть веселіше. Груповий квест для компаній до 30 осіб: з залученням усіх кімнат розважального центру в нашій величезній локації разом з ведучим та незвичайним сценарієм – ось, що буде гарним тімбілдінгом для компанії!

Ми постійно створюємо нові сценарії для квестів і готові дивувати неабиякими новинками.

квест для детей с ведущим фактория

Захоплюючі ескейп квести переносять гравців на 60 хвилин в абсолютно іншу реальність, де учасники зможуть відчути себе героями комп’ютерних ігор, де кожна нова відгадка відкриває завісу змісту історії. А переможе у квесті той, хто збере в кімнаті все ланки логічного ланцюжка до закінчення часу!

Квест у розважальному центрі «Факторія» – це відмінний варіант для святкування Дня Народження, дитячого свята, парубочого-дівич-вечора, або веселою інтелектуального дозвілля для команди друзів або ву близькому сімейному колі.

Шукаєте квест кімнати Харків? Тоді Ви потрапили за адресою. У розважальному центрі Факторія ми приготували для Вас унікальні ігри квести і квести для дітей з популярним сценаріями.