Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Квест “Скарби нації”

Як квест кімната, тільки набагато цікавіше!

Квест «Скарби нації» – для справжніх шукачів скарбів, що обожнюють пригоди

Мета квесту: Знайти золоту монету, заховану в схованці

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Колись, за часів підписання декларації о незалежності, було масонський суспільство, яке зберігало таємниці. Головною таємницею були скарби, через які велися війни століттями.

Через деякий час, “Франк-масонськє” суспільство, створене головами держави США, подбали про те, щоб скарби не потрапили у чужі руки і тоді вони придумали ключі до розгадки таємниці з їхнім місцезнаходженням.

У 1832 році, останній представник суспільства – Чарльз Керол, спробував передати секрет, про місцезнаходження скарбів президента, але так і не зміг. Перед смертю, Керол розповів моєму пра-пра-прадіду Томасу Мосту про те, де саме заховані скарби.

Відшукати сокровіща- завдання не з легких, проте перша підказка вже є.

 • Скарби нації квест світового рівня
  Скарби нації квест світового рівня
  Ми не експериментуємо з вашим святом, а використовуємо перевірений формат гри, який вже вибрали розважальні центри з 55 міст у 8 країнах світу на 2х континентах і отримали сотні подяк та відгуків.
 • Більше WOW ефектів
  Більше WOW ефектів
  Справжні масонські послання, найкраща галерея підробних мистецтв, усіма забута піраміда і календар майя, а також бойові обладунки Тамплієрів та багато іншого.
 • З ведучим веселіше
  З ведучим веселіше
  Квест "Скарби нації" проходить з ведучим, який перед стартом зустріне гравців, розповість легенду квесту та буде постійно перебувати разом із гравцями. При необхідності ведучий буде допомагати гравцям виконувати завдання квесту, а також буде виступати в ролі актора та створить атмосферу повного занурення в ігрову атмосферу.
 • Підходить для великих компаній
  Підходить для великих компаній
  На відміну від квест кімнат, у квесті "Скарби нації" задіяно 5 великих тематичних локацій загальною площею понад 110 квадратних метрів, де в одній команді може брати участь одночасно до 12 чоловік. Імениннику не потрібно вибирати кого взяти у свою команду, а кого відправити в іншу. Максимальна кількість гравців у квесті - 30 осіб (3 команди), для проведення такого квесту, локацією стає вся територія розважального центру.

Вперед на пошуки пригод!

Обирайте пакет, що Вам підходить!

 • Квест "Скарби нації"
  до 10 шукачів скарбів
  2500 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

 • Квест "Скарби нації"
  до 8 шукачів скарбів
  2000 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

 • Квест "Скарби нації"
  до 6 шукачів скарбів
  1500 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

SMART-ЗАМІТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Квести з повним зануренням допомагають навчитися мислити нестандартно. Такий активний квест стане відмінним подарунком на дитячий день народження.

Скарби нації подарують дітям незабутні емоції!