Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Дитяче свято у “Факторії”

Де у Харкові відзначити день народження дитини?

Якщо Ви ще вибираєте ідеальне місце, то запрошуємо Вас у світ захоплюючих розваг.
«Факторія» виконана у стилі стімпанк та зачаровує своєю деталізацією з перших хвилин перебування.

Дитяче свято у "Факторії"

Розважальний комплекс пропонує відзначити дитячий день народження у Харкові разом з активними іграми та квестами.
Лазертаг – це універсальна сучасна гра, яка підходити для дівчат та хлопців будь-якого віку. В «Факторії» є спеціальна лазертаг арена з великими різнорівневими укриттями в якій грати не тільки весело, але й цікаво. Інструктор, який постійно буде перебувати на полі з гравцями, контролюватиме процес гри та задавати темп різними іграми та сценаріями.

Часом, що може бути краще нових відчуттів дитині у день народження. Нові ігри з використанням ігрового браслета Таймтаг – «Заморозка» та «Мисливці за часом». Абсолютно новий формат, який став фаворитом у світі активних ігор. Без використання репліки зброї, відсутня також можливість стріляти. Головне завдання – забрати час у противника та виграти бій разом з командою.

Активні ігри прекрасно поєднуються з квестами. 4 квеста з неймовірним сценарієм, високотехнологічним реквізитом та живими акторами, які будуть допомагати у проходженні. Повне занурення та яскраві емоції гарантовані!

На великих просторах розважального центру, також можна постріляти у зомбі-тир, пройти лазерний лабіринт або взяти участь у майстер-класі по грі на барабанах, миловарінні або пісочної анімації.

Дитячий день народження не обійдеться без смачного торта. В нашій банкетної зоні іменинник зможе задути святкові свічки, а також зробити кілька фотографій з друзями в тематичній фото-зоні.

Дитяче свято у "Факторії"

Харків має великий спектр послуг, але організовувати дитячий день народження зі смаком може лише команда «Факторії»

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі