Ви знаходитесь у Харкові?
Ви знаходитесь у Харкові?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну

Нерф або Лазертаг. Що крутіше?

Лазертаг Харьков

Активные игры занимает высокую планку в современном мире, лидерами которой являются Лазертаг и Нерф. Боротьба за лідерство серед ігор відбувається щодня. Тож давайте розберемося, яка гра варта уваги більше, а яка всеж поступається лідерством.


Дата виходу.

Звичайно, почнемо з того, що історія лазертага бере свій початок з тренувальної бази США, де за допомогою імітованої зброї, лазерного імпульсу та приймального датчика/мішені – бійці відточували свої навички. Це відбувалося ще на початку 1960-х років.

Нерф розпочав свою історію лише у 1990-х, компанією, яка спеціалізувалася на створенні настільних ігор.

Комплектація.

У комплект лазертага входить зброя (бластер), жилет із датчиками, а також бази/точки, призначені для старту та поповнення життя.

У комплект Нерфа входить зброя (Н-гани) та спеціальні прозорі окуляри для захисту очей.

Устаткування.

Лазертаг гра високотехнологічна та інтерактивна. У зброї є екран, який відображає всю необхідну інформацію щодо життєвих показників та кількості набоїв; динамік дублює всю інформацію. Жилет вібрує при попаданні у гравця, повідомляючи про поразку.

У нерфі зовсім немає електронних пристроїв, й творці гри наголошують на механічних діях гравців. Перезаряджати набої необхідно вручну, коли у лазертазі достатньо натиснути лише 1 кнопку. Перевага нерфа у тому, що він надзвичайно простий та з ним впорається навіть найменший гравець у команді.

Безпека.

Лазертаг немає патронів, а лазерний імпульс виробляється на частоті недоступною зору, як на TV-пульті.

У нерфі є набої виконані з легкого пінистого матеріалу – при попаданні ледь відчуваються. У комплекті надаються спеціальні окуляри, які вбережуть очі у разі потрапляння.

Сценарії гри.

Оскільки обидві гри схожі, то сценарії багато у чому збігаються, однак, досить складно відстежити влучення у гравців під час гри у Нерф, що робить гру більш хаотичною та трохи менш справедливою.

Турніри.

Щорічно проводяться змагання по всьому світу як з лазертагу, так і з нерфу, що говорить про затребуваність ігор в індустрії розваг.


Важко сказати, хто є лідером на сьогоднішній день: лазертаг або нерф. Адже незважаючи на різницю у технологічності, безпеці, зовнішньому вигляді та терміна на модернізацію – ігри користуються високою популярністю по всьому світу.

Ті, хто ще не знайомий з жодою з ігор, запрошуємо на поєдинок до розважального центру Факторія, де Ви зможете вибрати, яка гра подобається більше!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі